Ми рекламуємо та продаємо хороші крісла для тривалої роботи сидячи. Але розуміємо, що скільки б рецензій, характеристик та відгуків на крісло ви не прочитали - все неважливо, доки ви не приїдете і не сядете в нього. Але ж куди їхати? Так, величезний шоурум є в Києві, ще декілька в інших містах. А де знайти хороше крісло в Івано-Франківську? Кропивницькому? Маріуполі? Чи Луцьку? Пропонуємо дещо нове.

ЗАМОВИТИ ТЕСТ-ДРАЙВ ОФІСНОГО КРІСЛА ДОДОМУ

Зазвичай ми працюємо так - з нашого виставкового залу крісло забирають під заставу повної вартості на декілька днів. Якщо воно підійшло - ми доставляємо нову модель зі складу, а виставкове забираємо назад в шоурум. Якщо крісло не підійшло - нам повертають його у зал і тестують іншу модель, або ж забирають заставну вартість. 

Подібна схема потрібна тому, що нові крісла не підлягають поверненню - якщо їх механізм збірний (тобто пресується газ-ліфт в хрестовині, наприклад, так, що при спробі розібрати - залишуться сліди експлуатації). Але ж не обирати крісло по картинці чи чужим враженням. Для потрібен тест-драйв - посидіти декілька днів, попрацювати в природніх робочих умовах і вже потім визначатися. 

Раніше така можливість була лише в містах із виставковими залами. Але ми віришили дати можливість примірки в будь-якому населенному пункті України. 

ЗА ЩО ПЛАТИТИ ПОТРІБНО, А ЩО - БЕЗКОШТОВНО

Ви залишаєте нам заставну вартість крісла. Ми надсилаємо вам крісло Новою Поштою (чи іншим перевізчиком). Ви платите за доставку та працюєте у виставковому крісла 2-4 дні. А потім вирішуєте. 

  • Якщо крісло підійшло - ви повертаєте нам виставковий зразок, а ми в цей час - надсилаємо вам нову модель зі складу. Все це вже за наш рахунок.

  • Якщо крісло не підішйло - ви повертаєте нам виставкове крісло за власний рахунок, а ми - повертаємо заставну вартість. А далі вирішуєте чи тестуватимете щось іще.


ЗНИЖКА НА ВИСТАВКОВІ ЗРАЗКИ КРІСЕЛ

Якщо виставкове крісло сподобається вам настільки, що не захочеться повертати - ви зможете залишити його собі зі знижкою на 10%. Окрім того, ми плануємо впровадити подарункові сертифікати - щоб ви дарували можливість вибору близьким.

Поки що тестовий сервіс працює в тестовому режимі:)
Але ми буде раді вашим запитанням чи зауваженням, щоб зробити зручним не лише в час карантину.