KRISLALUX - це інтернет-магазин з багаторічним досвідом. Догодити клієнтові - наше перше правило і воно не порушується ні за яких обставин. Ми з радістю запропонуємо Вам широкий асортимент, як офісних крісел, так і крісел для будинку з високою якістю комплектації, шикарною ергономікою і зручністю при щоденному використанні. Всі крісла - це творіння відомих країн-виробників, таких як: Іспанія, Канада, Росія, Україна, Італія. Визнані і популярні бренди, особливе ставлення до клієнта, тактовність, лояльність і довіра - все це Ви зможете знайти саме на сайтi.

Низький рівень цін, широкий асортимент, можливість замовлення по телефону, професійні консультації менеджерів - все це робить нас лідером в даній сфері, а дуже простий в застосуванні сайт допоможе Вам без жодних зусиль знайти потрібне товар з докладним описом і оформити замовлення без реєстрації. У разі виникнення питань Ви завжди зможете зв'язатися з нашими висококваліфікованими консультантами, які із задоволенням відповідять на всі питання, що стосуються товару, доставки, оплати, отримання, гарантій і правил експлуатації. Робити покупки в нашому інтернет-магазині легко і зручно. Без жодних зусиль просто сидячи вдома або в офісі Ви зможете придбати бажаний товар за низькою ціною, отримавши при цьому високий рівень задоволення.

Зробити замовлення Ви можете за номерами:

(099) 000-74-42 

(098) 000-74-42 

З понеділка по суботу з 9:00 до 19:00

Адрес салону: м. Львів, Кільцева дорога, Пустомитівський р-н, с. Зимна вода, вул. Яворівська, 22. Шукайте наш крісла в салоні Dominovo, ТЦ "Три Слони" 

Вибираючи крісла в інтернет-магазині KRISLALUX, Ви вибираєте комфорт і дорогоцінне кожному з нас здоров'я!

Product added to wishlist
Товар додан до порівняння