ТОП-5 ОРТОПЕДИЧНИХ КРІСЕЛ THERAPIA: МЕДИЧНИЙ ПІДХІД ДО СИДЯЧОЇ РОБОТИ

Асортимент ще одного чеського бренду ергономічних крісел вразив нас в 2023 році - розповідаємо, які 5 моделей THERAPIA мають терапевтичний ефект, чому ці крісла рекомендують лікарі і як працювати сидячи безпечно для здоров’я. 

Read more
Новини
0 comments
23 views

Kreslalux у Львові, Рівному, Луцьку, Чернівцях та Тернополі - де купити і тестувати якісні офісні ергономічні крісла

Ми зібрали перелік наших партнерів саме на заході України - куди з радістю запрошуємо вас тестувати крісла до покупки. І обирати саме ті моделі, котрі будуть зручними особисто вашій спині та відповідати потребам протягом робочого дня сидячи і стилю роботи загалом.

Read more
Новини
0 comments
21 views

АНГЛІЙСЬКЕ КРІСЛО TORASEN ORTHOPAEDICA В УКРАЇНІ – ЧИМ ВРАЖАЄ НОВЕ ЕРГОНОМІЧНЕ КРІСЛО

Цього року в нашому асортименті з'явилися крісла британського виробника з унікальними регулюваннями кута нахилу спинки та кута нахилу сидіння - ергономічні крісла Orthopaedica (Torasen, The Senator Group). Розпвідаємо, чим ще вони цікаві і чому їх якість бездоганна.

Read more
Новини
0 comments
59 views

KRESLALUX СТАВ ІМПОРТЕРОМ PEDRALI - ОГЛЯД НАЙБІЛЬШОГО ІТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА СТІЛЬЦІВ, КРІСЕЛ ТА МЕБЛІВ

Виробник PEDRALI відомий масштабом асортименту, де кожен продукт маркується 100% Made in Italy та відповідає закладеним в нього критеріям. На 85000 кв метрів фабрики 24/7 працюють роботизовані системи, що допомагають створювати дизайнерську колекцію, яка налічує сотні форм. Зважаючи на це, ми щасливі повідомити - в 2024 році Kreslalux став офіційним імпортером потужного підприємства, що виросло з невеликої італійської майстерні. 

Read more
Новини
Петро Соловій
0 comments
161 views

Кращі німецькі ергономічні крісла виробника SEDUS - вперше в Україні

В 2023 році ми стали імпортером німецького виробника з історією в понад 150 років. Це велика, потужна та впізнавана фабрика SEDUS, що створює одні з кращих ергономічних крісел в Європі. Зараз перші моделі вже можна тестувати та купувати в Україні - розповідаємо, чому вони варті уваги.

Read more
Новини
Кріслалюкс
0 comments
206 views

НАЙКРАЩІ ЕРГОНОМІЧНІ КРІСЛА 2023 РОКУ - ОГЛЯД НОВИНОК ТА ПОПУЛЯРНИХ МОДЕЛЕЙ

Протягом останнього року в нашому асортименті найкращих ергономічних крісел світу з'явилася низка новинок. Серед них німецькі крісла ROVO, оновлена лінія крісел ERGOHUMAN 2, американські крісла HUMANSCALE та інші. Тому попередня стаття з підбіркою втрачає свою актуальність і ми з радістю познайомимо вас з новим списком найбільш якісних та цікавих ергономічних крісел, який буде оновлюватися з появою нових моделей.

Read more
Новини
0 comments
950 views

НОВИЙ МАГАЗИН ЕРГОНОМІЧНИХ ОФІСНИХ КРІСЕЛ У ЛЬВОВІ – МИ ВІДКРИЛИ ПАРТНЕРСЬКИЙ ШОУРУМ

Ми відкрили партнерський шоурум ергономічних крісел у Львові. Чекаємо вас на тест-драйв крісел в ТЦ «Три Слони». І нагадуємо, що для постійної роботи сидячи, крісло варто обирати тільки шляхом особистої примірки. Який вибір пропонує магазин і на які критерії орієнтуватися купуючи крісло - читайте в статті.

Read more
Новини
Кріслалюкс
0 comments
930 views

ВИРОБНИК DUOREST В АСОРТИМЕНТІ КРІСЛА ЛЮКС - МИ ПРИВЕЗЛИ КРІСЛА З УНІКАЛЬНОЮ ОРТОПЕДИЧНОЮ СПИНКОЮ

В січні 2023 року ми доповнили асортимент ергономічними кріслами DUOREST. Зустрічайте унікальні ортопедичні крісла для дорослих, а також серію дитячих крісел Milky, регулювання якого дозволяють йому рости разом з вашою дитиною. Ви впізнаєте їх за характерною спинкою, складеною з двох частин. 

Read more
Новини
Петро Соловій
0 comments
508 views

ЩО ТАКЕ ГЕЙМЕРСЬКЕ АБО ІГРОВЕ КРІСЛО І ЯКІ ПРОБЛЕМИ ВИ КУПУЄТЕ РАЗОМ З НИМ

Чи завжди картинка говорить нам про якість? Геймерські крісла яскраві та масивні, притягують погляд в кожному меблевому центрі. Та якщо ми обираємо їх для роботи, а не для гри - купуємо безліч проблем разом з крілом: слабку підтримку попереку, дешевий вініл і поворотний механізм. Нагадуємо тесувати і порівнювати все, з чим доведеться довго працювати сидячи. Від цього залежить не лише ефективність роботи і настрій, але й ваше здоров'я. 

Read more
Статті
0 comments
1419 views

ТОП 5 НЕДОРОГИХ ПРОФЕСІЙНИХ КОМП'ЮТЕРНИХ КРІСЕЛ

Найкращі недорогі ергономічні крісла в бюджеті від 150 до 400 доларів, з хорошим механізмом, правильною спинкою та достатнім набором регулювань. Ми зібрали та поповнюємо ТОП список бюджетних комп'ютерних крісел для офісу та будинку з 2019 по 2023 рік. Усі крісла можна купити.

Read more
Статті
Solovii Ivanna
0 comments
2437 views
Product added to wishlist
Товар додан до порівняння