НАЙКРАЩІ ЕРГОНОМІЧНІ КРІСЛА 2023 РОКУ - ОГЛЯД НОВИНОК ТА ПОПУЛЯРНИХ МОДЕЛЕЙ

Протягом останнього року в нашому асортименті найкращих ергономічних крісел світу з'явилася низка новинок. Серед них німецькі крісла ROVO, оновлена лінія крісел ERGOHUMAN 2, американські крісла HUMANSCALE та інші. Тому попередня стаття з підбіркою втрачає свою актуальність і ми з радістю познайомимо вас з новим списком найбільш якісних та цікавих ергономічних крісел, який буде оновлюватися з появою нових моделей.

Read more
Новини
0 comments
157 views

НОВИЙ МАГАЗИН ЕРГОНОМІЧНИХ ОФІСНИХ КРІСЕЛ У ЛЬВОВІ – МИ ВІДКРИЛИ ПАРТНЕРСЬКИЙ ШОУРУМ

Ми відкрили партнерський шоурум ергономічних крісел у Львові. Чекаємо вас на тест-драйв крісел в ТЦ «Три Слони». І нагадуємо, що для постійної роботи сидячи, крісло варто обирати тільки шляхом особистої примірки. Який вибір пропонує магазин і на які критерії орієнтуватися купуючи крісло - читайте в статті.

Read more
Новини
Кріслалюкс
0 comments
412 views

ВИРОБНИК DUOREST В АСОРТИМЕНТІ КРІСЛА ЛЮКС - МИ ПРИВЕЗЛИ КРІСЛА З УНІКАЛЬНОЮ ОРТОПЕДИЧНОЮ СПИНКОЮ

В січні 2023 року ми доповнили асортимент ергономічними кріслами DUOREST. Зустрічайте унікальні ортопедичні крісла для дорослих, а також серію дитячих крісел Milky, регулювання якого дозволяють йому рости разом з вашою дитиною. Ви впізнаєте їх за характерною спинкою, складеною з двох частин. 

Read more
Новини
Петро Соловій
0 comments
186 views

ЩО ТАКЕ ГЕЙМЕРСЬКЕ АБО ІГРОВЕ КРІСЛО І ЯКІ ПРОБЛЕМИ ВИ КУПУЄТЕ РАЗОМ З НИМ

Чи завжди картинка говорить нам про якість? Геймерські крісла яскраві та масивні, притягують погляд в кожному меблевому центрі. Та якщо ми обираємо їх для роботи, а не для гри - купуємо безліч проблем разом з крілом: слабку підтримку попереку, дешевий вініл і поворотний механізм. Нагадуємо тесувати і порівнювати все, з чим доведеться довго працювати сидячи. Від цього залежить не лише ефективність роботи і настрій, але й ваше здоров'я. 

Read more
Статті
0 comments
955 views

ТОП 5 НЕДОРОГИХ ПРОФЕСІЙНИХ КОМП'ЮТЕРНИХ КРІСЕЛ

Найкращі недорогі ергономічні крісла в бюджеті від 150 до 400 доларів, з хорошим механізмом, правильною спинкою та достатнім набором регулювань. Ми зібрали та поповнюємо ТОП список бюджетних комп'ютерних крісел для офісу та будинку з 2019 по 2023 рік. Усі крісла можна купити.

Read more
Статті
Solovii Ivanna
0 comments
2054 views

ТОП 5 НАЙКРАЩИХ ЕРГОНОМІЧНИХ КОМП'ЮТЕРНИХ КРІСЕЛ СВІТУ

Як машини, годинники, планшети і будь-який складний продукт, все крісла діляться на два види: заводського виробництва і «гаражної» збірки. При цьому зовні вони нагадують один одного, а іноді навіть й однаково коштують. Розповідаємо, які крісла ми відносимо до ТОП-5 найбільш зручних крісел світу і чим вони відрізняються на практиці.

Read more
Статті
0 comments
3096 views

ЯК КРІСЛА ПЕРСОНАЛУ ВИЗНАЧАЮТЬ ОБЛИЧЧЯ КОМПАНІЇ АБО НАВІЩО ВИ ЗРИВАЄТЕ СПИНИ КОЛЕГАМ

Read more
Новини
0 comments
829 views

ЯК ПРАВИЛЬНО СИДІТИ ЗА КОМП'ЮТЕРОМ, ЯКЩО ПОТРІБНО ДОВГО І З НАТХНЕННЯМ

В епоху діджитал ми автоматизували конвенціональну механічну роботу і маємо більше часу для креативної праці та сміливих мрій. Так, зі стилем роботи змінилося і уявлення про робоче місце. Але як сісти зручно, як відрегулювати крісло, що таке low-seat і для якого типу праці він потрібен. Розбираємося з точки зору японської ергономіки.

Read more
Новини
Соловій Іванна
0 comments
3456 views

ЯК МИ ШУКАЛИ І НЕ ЗНАЙШЛИ В УКРАЇНІ ІТАЛІЙСЬКИХ КРІСЕЛ

Про те, що означає сертифікат Made In Italy та де знайти справжні італійські крісла в Україні.

Read more
Статті
0 comments
735 views

КРІСЛА ЛЮКС - ОФІЦІЙНИЙ АВТОРИЗОВАНИЙ ДИСТРИБЮТОР OKAMURA CORPORATION (ЯПОНІЯ) В УКРАЇНІ

Ділимося враженнями від виробника з 80-річним досвідом. А ще новими можливостями, які отримає споживач від прямого імпорту з Японії.

Read more
Новини
0 comments
850 views
Product added to wishlist
Товар додан до порівняння