НАЙКРАЩІ ЕРГОНОМІЧНІ КРІСЛА 2023 РОКУ - ОГЛЯД НОВИНОК ТА ПОПУЛЯРНИХ МОДЕЛЕЙ

Протягом останнього року в нашому асортименті найкращих ергономічних крісел світу з'явилася низка новинок. Серед них німецькі крісла ROVO, оновлена лінія крісел ERGOHUMAN 2, американські крісла HUMANSCALE та інші. Тому попередня стаття з підбіркою втрачає свою актуальність і ми з радістю познайомимо вас з новим списком найбільш якісних та цікавих ергономічних крісел, який буде оновлюватися з появою нових моделей.

Read more
Новини
0 comments
609 views

НОВИЙ МАГАЗИН ЕРГОНОМІЧНИХ ОФІСНИХ КРІСЕЛ У ЛЬВОВІ – МИ ВІДКРИЛИ ПАРТНЕРСЬКИЙ ШОУРУМ

Ми відкрили партнерський шоурум ергономічних крісел у Львові. Чекаємо вас на тест-драйв крісел в ТЦ «Три Слони». І нагадуємо, що для постійної роботи сидячи, крісло варто обирати тільки шляхом особистої примірки. Який вибір пропонує магазин і на які критерії орієнтуватися купуючи крісло - читайте в статті.

Read more
Новини
Кріслалюкс
0 comments
712 views

ВИРОБНИК DUOREST В АСОРТИМЕНТІ КРІСЛА ЛЮКС - МИ ПРИВЕЗЛИ КРІСЛА З УНІКАЛЬНОЮ ОРТОПЕДИЧНОЮ СПИНКОЮ

В січні 2023 року ми доповнили асортимент ергономічними кріслами DUOREST. Зустрічайте унікальні ортопедичні крісла для дорослих, а також серію дитячих крісел Milky, регулювання якого дозволяють йому рости разом з вашою дитиною. Ви впізнаєте їх за характерною спинкою, складеною з двох частин. 

Read more
Новини
Петро Соловій
0 comments
397 views

ЩО ТАКЕ ГЕЙМЕРСЬКЕ АБО ІГРОВЕ КРІСЛО І ЯКІ ПРОБЛЕМИ ВИ КУПУЄТЕ РАЗОМ З НИМ

Чи завжди картинка говорить нам про якість? Геймерські крісла яскраві та масивні, притягують погляд в кожному меблевому центрі. Та якщо ми обираємо їх для роботи, а не для гри - купуємо безліч проблем разом з крілом: слабку підтримку попереку, дешевий вініл і поворотний механізм. Нагадуємо тесувати і порівнювати все, з чим доведеться довго працювати сидячи. Від цього залежить не лише ефективність роботи і настрій, але й ваше здоров'я. 

Read more
Статті
0 comments
1267 views

ТОП 5 НЕДОРОГИХ ПРОФЕСІЙНИХ КОМП'ЮТЕРНИХ КРІСЕЛ

Найкращі недорогі ергономічні крісла в бюджеті від 150 до 400 доларів, з хорошим механізмом, правильною спинкою та достатнім набором регулювань. Ми зібрали та поповнюємо ТОП список бюджетних комп'ютерних крісел для офісу та будинку з 2019 по 2023 рік. Усі крісла можна купити.

Read more
Статті
Solovii Ivanna
0 comments
2309 views

ТОП 5 НАЙКРАЩИХ ЕРГОНОМІЧНИХ КОМП'ЮТЕРНИХ КРІСЕЛ СВІТУ

Як машини, годинники, планшети і будь-який складний продукт, все крісла діляться на два види: заводського виробництва і «гаражної» збірки. При цьому зовні вони нагадують один одного, а іноді навіть й однаково коштують. Розповідаємо, які крісла ми відносимо до ТОП-5 найбільш зручних крісел світу і чим вони відрізняються на практиці.

Read more
Статті
0 comments
3241 views

KRESLALUX – ОФІЦІЙНИЙ ІМПОРТЕР ВИРОБНИКА LD SEATING В УКРАЇНІ

Восени 2023 ми приїхали до чеського виробника ергономічних крісел LD Seating. Тут ділимося враженнями про те, що розповідає нам історія бренду та чому крісла LD Seating отримують нагороди RED DOT та інші нагороди. А також поспішаємо з новиною, KRESLALUX - тепер офіційний імпортер LD SEATING в Україні!

Read more
Новини
Петро Соловій
0 comments
158 views

ЯК КРІСЛА ПЕРСОНАЛУ ВИЗНАЧАЮТЬ ОБЛИЧЧЯ КОМПАНІЇ АБО НАВІЩО ВИ ЗРИВАЄТЕ СПИНИ КОЛЕГАМ

Read more
Новини
0 comments
886 views

ЯК ПРАВИЛЬНО СИДІТИ ЗА КОМП'ЮТЕРОМ, ЯКЩО ПОТРІБНО ДОВГО І З НАТХНЕННЯМ

В епоху діджитал ми автоматизували конвенціональну механічну роботу і маємо більше часу для креативної праці та сміливих мрій. Так, зі стилем роботи змінилося і уявлення про робоче місце. Але як сісти зручно, як відрегулювати крісло, що таке low-seat і для якого типу праці він потрібен. Розбираємося з точки зору японської ергономіки.

Read more
Новини
Соловій Іванна
0 comments
3816 views

ЯК МИ ШУКАЛИ І НЕ ЗНАЙШЛИ В УКРАЇНІ ІТАЛІЙСЬКИХ КРІСЕЛ

Про те, що означає сертифікат Made In Italy та де знайти справжні італійські крісла в Україні.

Read more
Статті
0 comments
785 views
Product added to wishlist
Товар додан до порівняння