Крісло комп'ютерне ERGOHUMAN,...
Крісло комп'ютерне ERGOHUMAN, ергономічне, чорного кольору
Крісло комп'ютерне ERGOHUMAN, ергономічне, чорного кольору
Крісло комп'ютерне ERGOHUMAN, ергономічне, чорного кольору
Крісло комп'ютерне ERGOHUMAN, ергономічне, чорного кольору
Крісло комп'ютерне ERGOHUMAN, ергономічне, чорного кольору

Крісло комп'ютерне ERGOHUMAN, ергономічне, чорного кольору

1 Відгуки
10-0001
Розпродано
18 500 грн.

Нова поставка: 1.05.21

Країна: Шотландія. Основа: алюміній. Сітка: KMD (нейлон, бабовна, 100 тис. циклів). Клас: hi end, високоергономічне. Механізм: синхронний. Регулювання: висота; глибина сидіння; висота спинки; фіксація нахилу (х5), жорсткість гойдання. Підлокітники 4D. Підголівник: 2D. Навантаження: 150 кг, 24/7. Гарантія: 5 років. 

Опис

КУПИТИ ЕРГОНОМІЧНЕ КРІСЛО ДЛЯ ІТ-СПЕЦІАЛІСТА ТА ТИХ, ХТО ПРАЦЮЄ СИДЯЧИ

Комп'ютерне крісло Ergohuman створено для керівників та співробітників, котрі проводять багато часу в офісному кріслі та потребують комфортної підтримки постави протягом робочого дня. Ergohuman – визнаний в світі флагман, котрий набрав популярності завдяки досконалому поєднанню дизайну та ергономічної науки та адекватному прайсу. Крісло налаштовується під анатомічну будову сидячої людини за рахунок регулювання висоти, глибини сидіння, поперекового відділу та жорсткості пружини.

ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ СІТЧАТОГО КОМП'ЮТЕРНОГО КРІСЛА

Естетика робочого крісла визначена його функціональністю. Виробник використав синхромеханізм нахилу з трьохпозиційним замком, сидіння крісла висувається по довжині стегна, антишоковий пневматичний механізм регулює висоту.

Особливості комп'ютерного крісла Ergohuman:

- Спинка

Конструкція спинки крісла Ergohuman розроблена таким чином, щоб всі його частини повторювали вигини хребта сидячої людини. Цьому сприяє вбудована в ергономічну спинку система автоматичної підтримки поперекового відділу хребта. Регулювання спинки крісла по висоті, в залежності від зростання користувача, дозволяє зробити це з макимальний точністю.

Для зміни висоти спинки необхідно затиснути два важеля одночасно і підняти або опустити її верхню частину. Сучасна і комфортна дихаюча сітчаста оббивка спинки крісла розсіює тепло тіла, яке накопичується під час роботи, дозволяючи вашій спині залишатися в комфортній прохолоді.

- Сидіння

Сидіння крісла Ергохьюман має анатомічну форму, спеціально спроектовану, щоб не порушувалося кровообіг в нижніх кінцівках. Слайдер, встановлений в ньому, дозволяє регулювати глибину сидіння по довжині стегна. Матеріали, з яких виготовлено сидіння - алюміній, поліуретан, нейлон. Оббивка сидіння - міцно натягнута на раму сітка.

- Підлокітники

Налаштування підлокітників крісла проводиться в трьох вимірах. Основанія підлокітників виготовлені з високоякісної сталі, алюмінію і нейлону. Накладки на підлокітники виконані з поліуретану, напівм'які, приємні на дотик і зносостійкі.

- Підголівник

 

Підголівник підтримує шийний відділ хребта. Регулювання підголівника по висоті і куту нахилу дозволяє налаштувати крісло під індивідуальні потреби користувача. Підголівник виконаний з нейлону, матеріал покриття - сітка.

- Механізм

Для крісла ERGOHUMAN конструкторами розроблений сучасний і чутливий синхромеханізм гойдання, який підлаштовується під мінливі пози сидячої людини. Простота і зручність налаштувань і експлуатації крісла досягається завдяки єдиному важеля управління і контролю-Single Lever Control Mechanism. З його допомогою легко можна змінити висоту сидіння для будь-якого зростання сидить, глибину сидіння по відношенню до спинки крісла, включити механізм гойдання або зафіксувати спинку під певним кутом.

 

Використання всіх цих функцій геніально просте. Всі три найбільш використовувані функції крісла управляються за допомогою одного важеля. Регулювання висоти сидіння, глибини сидіння і нахилу спинки доступні за допомогою одного руху руки.

Ergohuman також створений з турботою не тільки про людину, але і про навколишнє середовище. Крісло складається з матеріалів, 97% яких можуть бути схильні до вторинної переробки.

Комфортне, ергономічне, ясна крісло, пілкується не тільки про здоров'я людини, а й про чистоту навколишнього середовища.

Виробник - Сomfort Seating Group. Компанія зарекомендувала себе в п’ятірці передових профільних виробників світу. Перше виробництво відкрите років 30 тому в Тайвані. А в 2016 році відкрили ще одне, дзеркальне, в Шотландії. Саме звідти напряму імпортують ергономічні крісла в Європу, в тому числі й Україну. 


Детальніше про товар

Максимальне навантаження
150 кг
Матеріал оббивки
Сітка
Регулювання
Висота крісла
Висота спинки
Глибина сидіння
Жорсткість гойдання
Фіксація нахилу спинки
Основа
Алюміній
Колір
Чорний
Країна-виробник
Шотландія
Гарантія
5 років

Вкладення

Відгуки (1)

1 Відгуки

Супер
вапроравмтол
By Вася on 2018-07-08

Можливо вам також сподобається

Покупці, які купили цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Товар додан до порівняння