Крісло SITLAND VEGA L для керівника, шкіряне

Крісло SITLAND VEGA L для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND VEGA L для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND VEGA L для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND VEGA L для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND VEGA L для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND VEGA L для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND VEGA L для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND VEGA L для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND VEGA L для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND VEGA L для керівника, шкіряне
У шоурумi
30 000 ₴

Країна: Італія. Основа: алюміній. Матеріал: шкіра. Клас: handmade in Italy. Регулювання: висота крісла, фіксація кута нахилу, жорсткість гойдання. Навантаження: 120 кг. Гарантія: 5 років. 

SITLAND - СУЧАСНІ ТА СПРАВЖНІ ОФІСНІ ІТАЛІЙСЬКІ КРІСЛА У ЛЬВОВІ

Компанія SITLAND відкрилася в 1977 році і стала першим профільним італійським виробником офісних крісел. Виробником, весь цикл виробництва якого дійсно знаходиться в Італії. Компанія створює робочі крісла преміум класу під маркуванням MADE IN ITALY і вже 40 років досліджує інженерію правильної посадки у власному дослідницькому центрі. SITLAND щорічно представляє функціональні, естетичні і корисні рішення для робочих просторів на міжнародних виставках і конкурсах: Good Design, Red Dot Design, Orgatec і ін., за що і зібрала десятки нагород.

UNI EN ISO 9001: 2008. Certificato N. 50 100 3354; UNI EN ISO 14001: 2004. CertificatoN. 50 100 5850     

         

VEGA: КОЛЕКЦІЯ ІТАЛІЙСЬКИХ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ КРІСЕЛ SITLAND

Стильні геометричні лінії крісел VEGA створив дизайнер Серджіо Белліні (Sergio Bellin). Белліні надав пріоритет якості, дослідженням та експериментам з технічними рішеннями, що призвело до ідентифікації його продуктів із авангардним дизайном, ергономікою та гармонією. Окрім іншого, колекцію шкіряних італійських крісел VEGA відрізняє:

  •          неформальний складний дизайн;
  •          майстерно прошита шкіряна оббивка;
  •          лите алюмінієва основа всієї конструкції;
  •          покриті гнучким поліуретаном нерегульовані підлокітники.

Колекція італійських дизайнерських крісел пропонує декілька модифікацій моделей. Алюмінієва рама може бути в напівматовій, хромованій або фарбованій в чорний обробці. Крісла на полозах використовують в переговорних, лаундж-зонах і залах очікування. Моделі класу Executive і Manager купляють для кабінетів керівників та вільних робочих просторів.

ОСОБЛИВОСТІ ІТАЛЙСЬКОГО КРІСЛА VEGA L В НАТУРАЛЬНІЙ ШКІРІ


Конкретно модель VEGA L відрізняють:

  •          натуральна шкіряна оббивка;
  •          динамічний механізм гойдання;
  •          фіксація спинки в 5-ти положеннях;
  •          регулювання жорсткості гойдання крісла;
  •          п'яти колісна база (хрестовина) з діаметром 700 мм.

VEGA L - елегантне та мінімалістичне крісло керівника з Італії, без зайвих та важких структурних компонентів, створене для комфортної праці керуючих осіб.

ДЕ КУПИТИ ШКІРЯНЕ КРІСЛО КЕРІВНИКА ПЕРШОГО ИТАЛЬЯНСКОГО ВИРОБНИКА

Італійське, ергономічне, дизайнерське крісло - лише порожні, доки не переконаєшся в очікуваній якості особисто. Тому приїжджайте тестувати сітчасті комп'ютерні крісла, а також шкіряні крісла керівників з Італії, Японії, Шотландії: ми зібрали в виставковому залі найбільший вибір правильних крісел в Україні. Чекаємо вас за адресою м.Київ, вул. Петра Курінного в 2-А. Дізнавайтеся в менеджера, куди можна приїхати тестувати крісла, найближче до вашого міста. 

Поціновувачам італійських традицій виробництва ми також надішлемо каталоги компаній SITIA, QUINTI, SITLAND, LEYFORM та ін., звертайтеся. АДЖЕ ЯКЩО ПРИВОЗИТИ - ТО НАЙКРАЩЕ, А ЯКЩО ІТАЛІЙСЬКЕ - ТО СПРАВЖНЄ.

Максимальне навантаження
120 кг
Матеріал оббивки
Натуральна шкіра
Регулювання
Висота крісла
Жорсткість гойдання
Фіксація нахилу спинки
Основа
Алюміній
Колір
Бежевий
Країна-виробник
Італія
Гарантія
5 років

Красиві, правильні речі завжди корисні. Так буває, коли виробник поєднує пристрасть та майстерність і створює продукти високого дизайну. Високого, з точки зору етики виробництва та якості матеріалів, а ще поваги до запитів сьогодення. Адже минули дні, коли ролі та сценарії простору були чітко окреслені і компанія Sitland це розуміє. 

Фабрика SITLAND заснована в 1977 році і стала першим італійським виробником крісел in-house. Компанія створює офісні крісла преміум класу під сертифікованим маркуванням MADE IN ITALY. Створює в одному місці, контролює виробництво від ескізу до прошивки та вже 40 років досліджує інженерію правильної посадки у власному дослідницькому центрі. А ще SITLAND щорічно представляє функціональні, естетичні і правильні рішення для робочих середовищ на міжнародних виставках і конкурсах: Good Design, Red Dot Design, Orgatec і ін., за що зібрала десятки нагород. Кожну дизайнерську колекцію італйських робочих крісел створюють за пріоритетом якості, досліджень та експериментів з технічними рішеннями. Бренд SITLAND ідентифікують з авангардним дизайном, ергономікою та гармонією. 

Нові технології відкрили нові можливості співпраці і творчості де завгодно і в будь-який час. Домашні та громадські середовища стали «розумними». А якість увійшла в звичку. Створюйте робочі простори, або змінюйте старі. Та не забувайте про комфорт і ергономічний контроль постави. Передові технології використовують навіть у виробництві робочого крісла, чому б не скористатися цією перевагою.

Немає відгуків
Product added to wishlist
Товар додан до порівняння