Крісло комп'ютерне MIRUS-IOO-WHITE ергономічне

Крісло комп'ютерне MIRUS-IOO-WHITE ергономічне
Крісло комп'ютерне MIRUS-IOO-WHITE ергономічне
Крісло комп'ютерне MIRUS-IOO-WHITE ергономічне
Крісло комп'ютерне MIRUS-IOO-WHITE ергономічне
Крісло комп'ютерне MIRUS-IOO-WHITE ергономічне
Крісло комп'ютерне MIRUS-IOO-WHITE ергономічне
Крісло комп'ютерне MIRUS-IOO-WHITE ергономічне
Крісло комп'ютерне MIRUS-IOO-WHITE ергономічне
У шоурумi
24 000 ₴

Країна: Шотландія. Основа: алюміній. Сітка: нейлон, бавовна. Класс: hi end, високоергономічне. Механізм: синхронний. Регулювання: висота крісла, глибина сидіння, висота спинки, фіксація в 5 положеннях, жорсткість гойдання. Підлокітники 4D. Підголівник: мультинаправлений, 2D. Навантаження: 120 кг, 24/7. Гарантія: 5 років. 

Geniously simple and elegant ergonomic

Крісло для роботи з комп’ютером MIRUS-IOO – light-версія флагманської моделі Ergohuman Plus із пом’якшеною підтримкою поясниці та мультинаправленим підголівником. 

ДИЗАЙН

Струнка спинка та гнучкий підголівник визначили титул  «LADY ERGOHUMAN» нової моделі. Проте полегшений дизайн та елегантна конструкція на вплинули на якість виконання моделі. Професійне комп’ютерне крісло призначене для щоденної експлуатації від 8-ми годин та чудово адаптується до біомеханіки користувачів. 

Сітчате крісло MIRUS – зразок hi-tech класики і знайде собі місце в інтер’єрах сучасних офісів та модернізованих домашніх кабінетах.

МАТЕРІАЛИ

Крісло MIRUS-IOO отримало місце в лінії флагманських моделей COMFORT SEATING. Одна з причин тому - блискуча техніка виконання та гідні матеріали:

• нейлоновий армований каркас монтований на посилені литі алюмінієві підстави (доступний в чорному і білому кольорі);

• крісло встановлено на поліровану п'яти променеву хрестовину і безпечні для всіх типів підлог подвійні ролики з прогумованим протектором;

• оббивка виконана зі спеціальної тканини-сітки з 10-річним запасом експлуатації.

До того ж, 98% використаних матеріалів підлягає вторинній переробці, що важливо для сьогоднішньої екологічної ситуації в світі.

КОНСТРУКЦІЯ І РЕГУЛЮВАННЯ

Офісне крісло MIRUS створили інженери, ортопеди і дизайнери, які працювали над втіленням IT-крісел Ergohuman і Nefil. Тому ми не здивовані побачити в такій, витонченої на перший погляд, моделі серйозні механізми та налаштування.

Мультінаправленний підголівник MIRUS

Підголівник крісла гнучкий, правильної ергономічної форми, призначений для підтримки шийного відділу хребта в рухомому режимі. Для комфорту в статичному вертикальному або напівлежачому положенні передбачено регулювання висоти підголівника та його фіксація в точці нахилу. Крім того, регулюючи глибину підголівника, крісло легко налаштовується під користувачів високого і низького зросту.

Сидіння-слайдер правильної похилим форми

Регулювання глибини сидіння потрібне для адаптації крісла щодо вашого зросту. При правильному налаштуванні, ви виключаєте тиск в області колін та працюєте комфортно протягом 2-3 годин без розминки.

Анатомічна спинка з контролем постави та адаптивною поперековою опорою

Дугоподібна спинка - критерій правильної архітектури крісла, ідентична природним вигинам хребта. Верхній сегмент спинки підтримує грудний відділ хребта, нижній - опора для попереку. За рахунок адаптивного поперекового валика (3D), комп'ютерне крісло підтримує поперек в статичному і динамічному режимі (при нахилах, поворотах). Таким чином, ваші рухи не скуті, а ефективність роботи - вище.

Синхромеханізм нахилу

У режимі гойдання спинка рухається синхронно по відношенню до сидіння крісла. Рухи не скуті за рахунок кінематичної підвіски, а корпус отримує необхідну підтримку при зміні положення. Хитаючись, ви розкриваєте кут між хребтом і стегнами і витягуєте спину. Корисно це, оскільки, ви знижуєте осьовий тиск на міжхребетні диски і нервові закінчення, зменшуєте тиск на зв'язки. Регулюйте потрібну вам жорсткість гойдання, або фіксуйте спинку в точці нахилу для відпочинку - крісло працює лише на вас.

ІНШІ ОСОБЛИВОСТІ

1. Пневматичне регулювання висоти

2. 4D Підлокітники. Налаштуйте висоту, глибину і кут нахилу для комфортної роботи без напруги в плечовому поясі.

3. Єдиний підручний важіль для управління стандартними ергономічними налаштуваннями.

4. Сітчасте вентильоване сидіння нульового тиску - правильний розподіл ваги без тиску на область малого тазу.

Згідно сертифікатами, крісло визнано структурно відповідним для щоденного використання до 8 годин при навантаженні в 120 кг (EN1335-2: 2009 і EN1335-3: 2009).

РЕЗЮМЕ

Подвійна спинка і ергономічний підголовник створений для комфортної роботи без больових відчуттів в попереку, грудному відділі хребта або плечовому поясі. Анатомічна спинка зберігає фізичний тонус і коригує поставу до правильного стану. Сітчасте сидіння контролює теплообмін, ідеально розподіляє навантаження і амортизує вага, а персональні регулювання легко адаптуються до статурі людини.

Крісло для комп'ютера MIRUS ефективне як засіб профілактики проблем, пов'язаних з малорухливою працею та стильний, сучасний елемент робочого простору водночас.

Сидіти правильно - легко. Хочете перевірити? Приїжджайте в виставковий зал на Рикова 2-А.

Максимальне навантаження
120 кг
Матеріал оббивки
Сітка
Регулювання
Висота крісла
Висота спинки
Глибина сидіння
Жорсткість гойдання
Фіксація нахилу спинки
Основа
Алюміній
Колір
Червоний
Країна-виробник
Шотландія
Гарантія
5 років

Немає відгуків
Product added to wishlist
Товар додан до порівняння