Крісло керівника GENIDIA MESH

Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
Крісло керівника GENIDIA MESH
У шоурумi
32 000 ₴

Країна: Шотландія. Основа: алюміній. Сітка: KMD (нейлон, бабовна, 100 тис. циклів). Клас: hi end, високоергономічне. Механізм: синхронний. Регулювання: висота; глибина і кут нахилу сидіння; висота спинки і поперекової опори; фіксація нахилу (х5), жорсткість гойдання. Підлокітники 4D. Підголівник: 2D. Навантаження: 150 кг, 24/7. Гарантія: 5 років. 

КУПИТИ ВИСОКОЕРГОНОМІЧНЕ СІТЧАТЕ КРІСЛО КЕ РІВНИКА GENIDIA (Шотландія)

Крісла Genidia (від «genisedia» - геніальний стілець, італ.) – лінія ергономічних крісел керівника High-End класу. Механізми нового покоління перетворили витончену дизайнерську лінію в інструмент ефективної роботи, здорового комфорту та сталеву гарантію впевненої постави.

Чому hi-end? Всі механізми виробника ним же розроблені, протестовані та запатентовані. Представлені моделі MESH та LUX створені для комфортної роботи з комп'ютером від 8 годин з урахуванням інноваційних технологій виробництва, про які і хочемо розповісти. Сертифікати ISO, BIFMA, Greenguard додаються.

Конструкція анатомічної ортопедичної спинки крісла

Спинка звичайного офісного стільця не розрахована на тривале використання, оскільки не підтримує динамічний стиль роботи, сковує природні рухи сидячого. Ергономічне комп'ютерне крісло ж враховує параметри людини, забезпечує комфорт роботи та відпочинку м’язів.

GenidiaMesh- високо ергономічна модель меблевих рішень. Це анатомічне крісло з детально відпрацьованої конструкцією і кінематикою. Анатомічна спинка схожа на хребет та підтримує всі його відділи, чутлива до сили і напрямку тиску. В результаті, комп'ютерне крісло інтуїтивно підлаштовується до біомеханіки людини. Сидяча робота не супроводжується застоєм крові, дискомфортом і викривленням постави.

ЯКІ САМЕ ІННОВАЦІЇ ТЕСТУВАЛИ ТА ВИКОРИСТАЛИ В R&D ДЕПАРТАМЕНТІ ВИРОБНИКА

1. Back Pressure Sensor Dynamic Support (BPSDS).

За рахунок досвіду виробників ортопедичних матраців, під дихаючої сіткою крісла керівника Genidia Mesh прихована ортопедична основа з еластомеру. Еластична підкладка з матричною структурою відповідає за функцію пружинного блоку матраца: реакцію на зміну положення і силу тиску. Еластомер розтягується під навантаженням та повертається у вихідне положення. Це означає, що ваша постава підтримується постійно і в будь-якому положенні.

Спинка сучасного комп'ютерного крісла MESH підтримує м’яко та адаптивно, на відміну від жорстких властивостей ортопедичного крісла з подвійною спинкою та принципом корсета. Анатомічне крісло призначене мінімізувати наслідки статичної сидячої роботи. Проте, декотрі мануальні терапевти все ж відносять його до переліку ортопедичних моделей.

2. Spine Curves Morphing Capture (SCMC).

Це гнучка вертикальна опора спинки – частина конструкції, що повторює вигини хребта людини. Особливість ергономічного крісла в тому, що опора складається з багатьох нейлонових «хребців». Як результат: правильний розподіл навантаження в сидячому стані і відчутна підтримка відділів хребта в відхиленому положенні.

Чому сітчате крісло керівника GENIDIA також ваш персональний офісний тренажер

З правильної гнучкою опорою легко контролювати поставу та розминатися на робочому місці, витягування нагрудну, затиснуту частину хребта.

  • Відхиліть корпус назад, встановіть підголівник під шийний вигин. Руки заведіть за голову, плечовий пояс повертайте вліво-вправо (поперековий відділ при цьому нерухомий).
  • Голову нахиліть назад (з заведеним руками) і ще раз поверніть плечі і шию вліво, вправо, назад.
  • Розблокуйте механізм гойдання, підлаштуйте жорсткість пружини, відкиньтеся на спинку, нахилившись до межі з заведеними руками і повторіть пророблені повороти.

! Подібна зарядка в офісі чи домашньому кабінеті зберігає гнучкість хребта, запобігає шкоду малорухомої роботи, підтримує впевненість та зосередженість під час праці.

4. Recline Lumbar Tracking (RLT).

Інтуїтивна система поперекової підтримки – визнане в світі досягнення інженерів COMFORT GROUPE. Динамічна підтримка забезпечена синхронізацією кінематичної системи (SCMC) і поперекового валика. Спеціальне кріплення ковзає вгору-вниз за напрямом, в залежності від навантаження і нахилу корпусу. При нахилі або гойданні спинки (розкритті кута між стегнами і хребтом) - Genidia не втрачає контакт з попереком.

Крісло з підтримкою попереку запобігає поперекову грижу, вирішує проблему обмеженого руху, дискомфорту і болю в спині після тривалого перебування в положенні сидячи.

ПЕРСОНАЛЬНІ НАЛАШТУВАННЯ ДЛЯ ЗДОРОВОГО КОМФОРТУ

  • Back & Lumbar Dual Adjustment

Це незалежне регулювання поперекового валика і спинки крісла. Налаштовуйте спинку п і положення поперекового валика з урахуванням пропорцій тіла. Діапазон зростання: 160-200 см.

  • ConnectiveMulti-directionalHeadrest

Унікальний механізм 3D підголівника: кронштейн змінює висоту, кут нуклона і глибину підголівника. Підтримка шиї забезпечена навіть у вертикальному положенні - рідкість для виробників комп'ютерних крісел.

  • 4D Armrest

4D підлокітники регулюються по висоті, ширині, глибині і куту нахилу, встановлені на сталеві дизайнерські підстави. Ергономічні підлокітники крісла легко фіксуються в бажаному положенні і забезпечують опору ліктів. Правильне регулювання знижує навантаження на плечовий м'язовий пояс при постійній роботі з електронними девайсами, клавіатурою і мишкою.

  • Fore Seat Depth Adjustment

Сітчасте вентильован ергономічне сидіння відповідає антропометричним пропорціям людини (налаштовуйте глибину в залежності від довжини ніг). М'яка підкладка під сіткою по периметру рами знижує тиск на стегна. Кут нахилу сидіння змінюється покроково, для додання клиноподібної форми. Функція стане в нагоді для роботи і відпочинку - комфортного положення напівлежачи, з витягнутими ногами.

Сітчаста поверхня крісла для офісу володіє хорошими показниками теплообміну і розподілу навантаження, тому матеріал знайшов популярність серед виробників ергономічних крісел.

  • Forward Type Synchronized Mechanizm

Синхронний механізм гойдання крісла для роботи з комп'ютером для підвищеного комфорту відповідає за зміну геометрії, працює з урахуванням особливостей біомеханіки людини. Ви  не втрачає контакт з кріслом завдяки широкому куту розкриття між сидінням і спинкою.

П'ятипроменева алюмінієва хрестовина відповідає за стійкість крісла в крайніх точках нахилу, колеса з уретановим покриттям рухаються безшумно та плавно, безпечні для всіх типів підлоги.

 ОТОЖ, ПОВСЯКДЕННА ЕКСПЛУАТАЦІЯ КРІСЛА GENIDIA ГАРАНТУЄ

КОМФОРТ ПІД ЧАС малорухомої роботи і впевнену ПОСТАВУ ПРОТЯГОМ ДНЯ. Синхронна адаптивна система підтримки хребта відповідає за безпеку і рівень комфорту людини.

ПРОСТЕ ТА ЗРУЧНЕ УПРАВЛІННЯ ЄДИНИМ ВАЖЕЛЕМ (Single Lever Control). Налаштування висоти, режиму гойдання та фіксації - комп'ютерне крісло підлаштовується під Ваші параметри та інтуїтивно реагує на кожен рух.

Крім того, як офіційний прямий імпортер ви отримуєте адекватний прайс на флагманські крісла, суперкари ергономічних меблів, з сучасними вилитими алюмінієвими хрестовинами та бездоганними функціональними конструкціями.

Звертайтеся в наш інтернет-магазин крісел за детальною інформацією про терміни доставки робочого крісла для керівника GeniDia.

Максимальне навантаження
120 кг
Матеріал оббивки
Сітка
Регулювання
Висота крісла
Висота поперекової опори
Висота спинки
Жорсткість гойдання
Кут нахилу сидіння
Фіксація нахилу спинки
Основа
Алюміній
Колір
Чорний
Країна-виробник
Шотландія
Гарантія
5 років

Немає відгуків
Product added to wishlist
Товар додан до порівняння