Крісло Okamura Duke для керівника...
Крісло Okamura Duke для керівника...
Крісло Okamura Duke для керівника...
Крісло Okamura Duke для керівника...
Крісло Okamura Duke для керівника...
Крісло Okamura Duke для керівника преміум класу шкіряне
Крісло Okamura Duke для керівника преміум класу шкіряне
Крісло Okamura Duke для керівника преміум класу шкіряне
Крісло Okamura Duke для керівника преміум класу шкіряне
Крісло Okamura Duke для керівника преміум класу шкіряне
Крісло Okamura Duke для керівника преміум класу шкіряне

Крісло Okamura Duke для керівника преміум класу шкіряне

10-0090
У шоурумi
138 000 грн.

Країна: Японія. Основа: алюміній. Матеріал: шкіра. Класс: hi-end. Регулювання: висота крісла, глибина сидіння, висота поперечної опори, фіксація кута нахилу, жорсткість гойдання. Підголівник: 2D. Підлокітники: статичні, Smart. Навантаження: 150 кг, 24/7. Гарантія: 5 років. 

Опис

КУПИТИ ШКІРЯНЕ КРІСЛО КЕРІВНИКА ПРЕЗИДЕНТ КЛАСУ OKAMURA DUKE

Крісло DUKE приїжджає в зібраному вигляді лише напряму з Японії. Бездоганний дизайн, просте управління та неперевершений комфорт буквально виїжджають з коробки до робочого столу.

ЩО ЩЕ РОБИТЬ КРІСЛО DUKE ОСОБЛИВИМ

Крісло керівника DUKE очолило сегмент президент-класу японських робочих меблів компанії Okamura. Окамура виробляє і тестує механізми та моделі in-house, не використовує китайських комплектуючих і 70 років відповідає за кожну деталь крісла власною репутацією. Для проекту шкіряного крісла DUKE виробник зібрав окрему робочу команду. Тоді дизайнери та інженери відібрали кращі матеріали, розробили розумні механізми і приховали їх у витонченій мінімалістичній архітектурі крісла.

Крісло створено і зібрано в Японії для комфортної роботи топових керівників.

АКУСТИЧНА ЕРГОНОМІКА ПРЕМІУМ КРІСЛА

За останні 5 років на міжнародних меблевих виставках рівня ERGOTECH визначилася тенденція: чим складніше механізми і технології меблів, тим простіше і легше дизайн. В кріслі президент-класу DUKE немає маси популярних у 2010-му році випираючих регулювань та важелів. Для управління флагманськими офісними кріслами компанія Окамура розробила і запатентувала МЕХАНІЗМ «SMART OPERATION». Тому основні налаштування японського крісла класу розміщені під підлокітниками і регулюються кнопками. Натиснувши на праву - безшумно регулюйте висоту. Натиснувши на ліву - активуйте режим гойдання, або зафіксуєте комфортний нахил спинки.

Окрім того, механізм шкіряного комп'ютерного крісла самостійно адаптується до зміни положення: при зміні кута нахилу спинки, ступні залишаються в стійкому положенні, а постава - правильною та рівною.

СИСТЕМА «ACTIVE BACK»

Конструкція активної спинки складається з трьох елементів: формованої уретанової підкладки (амортизатора), пористого елемента і литої алюмінієвої рами. Спинка щільно прилягає до тіла і підтримує правильне розслаблене положення від лопаток до попереку. Таким чином, ви не витрачаєте енергію на дискомфорт, а концентруєтеся на виконанні робочих завдань.

ФУНКЦІОНАЛ

До можливостей персоналізації належать:

  •          регулювання висоти крісла керівника (крок в 100 мм);
  •          регулювання жорсткості гойдання синхронного механізму;
  •          регулювання глибини сидіння (крок в 55 мм);
  •          фіксація кута нахилу спинки;
  •          регулювання висоти поперекової опори (крок в 50 мм);
  •          регулювання висоти і кута нахилу підголівника;
  •          регульовані підлокітники.

Управління кріслом DUKE зрозуміле і просте, а звук ідеально зібраного механізму приємний на слух.

ДИЗАЙН ТА МАТЕРІАЛИ

Окамура створили крісло для Голови правління з литим граційним каркасом та складно зшитим покриттям. В якості оббивки виробник використав натуральну шкіру чорного кольору. Хрестовина крісла - це полірований алюміній на п'яти колесах з гальмом для м'яких покриттів.

Обирайте чорну, або поліровану алюмінієву раму, спинку з підголівником чи без.

Коефіцієнт рециркуляції: 97%. 53% ваги продукції - алюмінієві та гумові перероблені матеріали. Компанія Okamura, до речі, стала першим японським виробником меблів та крісел, котрий отримав сертифікат GREENGUARD.

ШКІРЯНЕ КРІСЛО DUKE OKAMURA: ВІДГУК «КРІСЛА ЛЮКС»

Крісло керівника DUKE - іміджеве робоче рішення преміум класу. Якщо ви працююєте сидячи та довго - тестуйте комп'ютерні моделі CONTESSA або SABRINA. Якщо ви керівник проекту, укладаєте угоди, шукаєте крісло для VIP-переговорних, або ж керуєте банком чи країною - обарайте DUKE. Крісло вражає, проте не перевантажує робочий кабінет зайвою помпезністю. Модель ідеально зібрана і відповідає всім відомим нам ергономічним стандартам.

Детальніше про товар

Максимальне навантаження
150 кг
Матеріал оббивки
Натуральна шкіра
Регулювання
Висота крісла
Висота поперекової опори
Глибина сидіння
Жорсткість гойдання
Фіксація нахилу спинки
Основа
Алюміній
Колір
Чорний
Країна-виробник
Японія
Гарантія
5 років

Відгуки (0)

Немає відгуків
Product added to wishlist
Товар додан до порівняння