Крісло SITLAND OF COURSE для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND OF COURSE для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND OF COURSE для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND OF COURSE для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND OF COURSE для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND OF COURSE для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND OF COURSE для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND OF COURSE для керівника, шкіряне
Крісло SITLAND OF COURSE для керівника, шкіряне

Крісло SITLAND OF COURSE для керівника, шкіряне

10-0152
У шоурумi
70 000 грн.

Країна: Італія. Основа: алюміній. Матеріал: шкіра. Клас: handmade in Italy. Регулювання: висота крісла, фіксація кута нахилу, жорсткість гойдання. Навантаження: 120 кг. Гарантія: 5 років. 

Опис

ЕЛЕГАНТНИЙ? ЗВИЧАЙНО. ВІЧНА КЛАСИКА ПЛАВНИХ ЛІНІЙ.

Коли італійський виробник створює крісло з турботою про власну репутацію, ви отримуєте результат бездоганної майстерності та смаку. Деталізація дизайну, елементи ручної роботи, відібрані матеріали та ергономічні стандарти - все це вкладено і в лінію шкіряних італійських крісел керівника OF COURSE.

ДИЗАЙН І ПРИЗНАЧЕННЯ


Компанія SITLAND проектувала нові італійські крісла для офісу спільно з Фіоренцо Дориго з DORIGODESIGN в 2006 році. Тоді завданням було створити вдосталь вишуканості та позачасовий класики, щоб доповнити престижні дизайни сучасних офісів. Окрім стилізації, важливо було забезпечити і максимальний комфорт. Так, в підсумку, ми бачимо стилізовані і зручні з першої посадки класичні італійські крісла в двох модифікаціях: для кабінетів керівників та конференц-залів.

МАТЕРІАЛИ

Під натуральною шкірою, сидіння, спинка та підголівник крісла OF COURSE для керівника сформовані з гнучкої поліуретанової піни. Ергономічні деталі забезпечили м'яку посадку та впізнаваний силует. Алюмінієва основа забезпечили міцність конструкції. А шкіряна оббивка прошита вручну для тих, хто шукав позачасової класики елегантних ліній.

МОДИФІКАЦІЇ ІТАЛІЙСЬКОГО ОФІСНОГО КРІСЛА


Для дизайн-проектів робочих просторів, обирайте декілька конфігурацій: крісла OF COURSE створюють з високою або низькою спинкою, на алюмінієвій або хромованій основі, в десятках варіацій шкіряних і тканинних оббивок сидіння та спинки.

РЕГУЛЮВАННЯ ІТАЛІЙСЬКГО КРІСЛА КЕРІВНИКА

Крісло спроектоване із синхронним механізмом і налаштовується під ваші параметри та стиль роботи:

  •          фіксуйте нахил спинки в одному з 5-ти положень;
  •          налаштовуйте жорсткість гойдання під вагу і працюйте в динамічному режимі;
  •          регулюйте висоту шкіряного крісла керівника.

Передбачені також антишоковий механізм для м'якої зміни положень нахилу та спинка з поперековою опорою для ергономічного контролю постави.

ГАРАНТІЯ

Як офіційний представник компанії SITLAND ми даємо 5 років гарантії на кожне крісло італійського виробництва. Запас експлуатації шкіряного крісла керівника на алюмінієвій підставі розрахований на десять років.

ДЕ КУПИТИ ЗАРАЗ ШКІРЯНЕ КРІСЛО SITLAND З ІТАЛІЇ

Ми привезли шкіряні крісла Made in Italy в шоуруми магазинів «Крісла Люкс» та запрошуємо вас оцінити роботу італійських майстрів. Дізнавайтеся в менеджерів адрес найближчого до вашого міста. Сподіваємося, і вас підкорить торжество італійської розкоші в сучасному майстерному виконанні.

КРІСЛО MADE IN ITALY VS КРІСЛО-ІМІТАЦІЯ

Що означає сертифікат Made in Italy, а також чому ми розширили асортимент крісел і зібрали класичні силуети в шоурумі, читайте в статті «Як ми шукали і не знайшли в Україні італійських крісел». 

Детальніше про товар

Максимальне навантаження
120 кг
Матеріал оббивки
Натуральна шкіра
Регулювання
Висота крісла
Жорсткість гойдання
Фіксація нахилу спинки
Основа
Алюміній
Колір
Бежевий
Білий
Країна-виробник
Італія
Гарантія
5 років

Про SITLAND

Красиві, правильні речі завжди корисні. Так буває, коли виробник поєднує пристрасть та майстерність і створює продукти високого дизайну. Високого, з точки зору етики виробництва та якості матеріалів, а ще поваги до запитів сьогодення. Адже минули дні, коли ролі та сценарії простору були чітко окреслені і компанія Sitland це розуміє. 

Фабрика SITLAND заснована в 1977 році і стала першим італійським виробником крісел in-house. Компанія створює офісні крісла преміум класу під сертифікованим маркуванням MADE IN ITALY. Створює в одному місці, контролює виробництво від ескізу до прошивки та вже 40 років досліджує інженерію правильної посадки у власному дослідницькому центрі. А ще SITLAND щорічно представляє функціональні, естетичні і правильні рішення для робочих середовищ на міжнародних виставках і конкурсах: Good Design, Red Dot Design, Orgatec і ін., за що зібрала десятки нагород. Кожну дизайнерську колекцію італйських робочих крісел створюють за пріоритетом якості, досліджень та експериментів з технічними рішеннями. Бренд SITLAND ідентифікують з авангардним дизайном, ергономікою та гармонією. 

Нові технології відкрили нові можливості співпраці і творчості де завгодно і в будь-який час. Домашні та громадські середовища стали «розумними». А якість увійшла в звичку. Створюйте робочі простори, або змінюйте старі. Та не забувайте про комфорт і ергономічний контроль постави. Передові технології використовують навіть у виробництві робочого крісла, чому б не скористатися цією перевагою.

Відгуки (0)

Немає відгуків
Product added to wishlist
Товар додан до порівняння