Крісло комп'ютерне NEFIL LUXURY MESH...
Крісло комп'ютерне NEFIL LUXURY MESH...
Крісло комп'ютерне NEFIL LUXURY MESH...
Крісло комп'ютерне NEFIL LUXURY MESH...
Крісло комп'ютерне NEFIL LUXURY MESH ергономічне
Крісло комп'ютерне NEFIL LUXURY MESH ергономічне
Крісло комп'ютерне NEFIL LUXURY MESH ергономічне
Крісло комп'ютерне NEFIL LUXURY MESH ергономічне

Крісло комп'ютерне NEFIL LUXURY MESH ергономічне

10-0018
У шоурумi
29 000 грн.

Країна: Шотландія. Основа: алюміній. Сітка: нейлон, бавовна. Класс: hi end. Механізм: синхронний. Регулювання: висота крісла, глибина сидіння, кут нахилу сидіння, висота поперекової опори, фіксація в 5 положеннях, жорсткість гойдання. Підлокітники 4D. Підголівник: 2D. Навантаження: 150 кг, 24/7. Гарантія: 5 років. 

Опис

КУПИТИ КРІСЛО КОМПЬЮТЕРНЕ NEFIL LUXURY MESH ергономічне

Perfect mix of ergonomics and elegance.

Благородні матеріали, ергономічний контроль постави та бездоганний дизайн. Бажаєте дізнатися, як NEFIL потрапив в перелік топових робочих крісел hi-end класу?

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ флагманської моделі

Вперше модель NEFIL привезли на міжнародну виставку в 2008 році. З тих пір, робоче крісло користується попитом серед IT-фахівців, брокерів та творчої еліти веб-розробників. Так, лише в період з 2008 по 2010 рік, Comfort Seating реалізував більш ніж 200 000 штук. Згодом же, дизайнери та інженери вдосконалили комп'ютерне крісло, що істотно вплинуло на зростання його популярності. З 2011 року в другому поколінні NEFIL отримало приставку LUXURY і потрапило в елітний сегмент товарів COMFORT SEATING, залишаючись при цьому однією з найбільш затребуваних моделей для тривалої роботи з комп'ютером.

ДИЗАЙН ТА МАТЕРІАЛИ

Comfort Seating не економили на матеріалах, що помітно з першого погляду на поліровані алюмінієві основи. Окрім приголомшливого естетичного враження - литий метал також є і коефіцієнтом запасу міцності. Теж стосується і сітки, котра випробувана на 100 000 циклів і доступна в шести яскравих та базових відтінках. На практиці, використані матеріали експлуатуються без втрати зовнішнього вигляду не менше 10-ми років. В цілому ж, крісло розраховане на експлуатацію 24/7 в період від 10 до 15 років.

Дизайн крісла універсальний для сучасних робочих приміщень. Тому, NEFIL однаково доречний в сучасних робочих просторах, інтер'єрах мінімалізму, хай-тек, смарт індастріал та лофт. Якщо шкіряні моделі гармонійно виглядають і в класичних кабінетах, тоді сітчасті крісла більш природні в урбаністичних приміщеннях. Підтвердження тому - факт популярності NEFIL в офісах нью-йоркських та лондонських адвокатів, it-компаній.

МЕХАНІЗМИ ТА ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Кілька разів модель крісла NEFIL копіювали інші виробники та навіть самі інженери для власної лінії вирбництва. Але того рівня адаптації до рухів сидячої людини та легкості в управлінні вони іще не досягли. Чому? Тому Comfort створював крісло два роки та не економив на на вбудованих механізмах, на консультаціях ортопедів, на праці дизайнерів. Таємниця успіху - в людському відношенні до клієнта. Адже модель, котра замагається за місце найкращого ергономічного крісла вимагає максимальних зусиль. Виробник не пошкодував на них коштів та часу.

Крісло враховує наступні налаштування персоналізації hi-end класу:

 1. ВИСОТА СИДІННЯ (газ-ліфт).
 2. ПІДЛОКІТНИКИ з 4D регулюванням для комфортної роботи з комп'ютером без навантаження на передпліччя та синдрому зап'ястного каналу. Встановлено їх на вилиті основи.
 3. Максимальний нахил спинки (аж до лежачого положення) з урахуванням кількох точок фіксації. Хід синхромеханізма плавний, безшумний. Режим вільного гойдання ознаменували SMART MOTION, завдяки гнучкому з'єднанню верхньої та нижньої частини спинки та шарнірним з’єднанням.
 4. Жорсткість гойдання регулюється компактною рукояткою справа під сидінням сітчатого крісла, в залежності від ваги користувача. Ергобаланс жорсткості та ваги забезпечує правильну реакцію на зміну рухів і стимулює динамічний режим роботи, коли ви не фіксуєте крісло в шкідливому статичному положенні.
 5. Підголівник, регульований по висоті і куту нахилу.
 6. Поперекова підтримка для формування анатомічно правильного дугообразного положення хребта. Поперекова опора регулюється щодо зросту.
 7. СИДІННЯ-СЛАЙДЕР. Глибина сидіння налаштовується по довжині ніг, щоб забезпечити правильну посадку без тиску на колінну частину. Сідайте так, щоб стиснений кулак поміщався між краєм сидіння та внутрішньою частиною коліна. А також розкривайте кут між колінами більше ніж на 90 градусів, щоб звільнити копчик від зайвої напруги.
 8. НАХИЛ СИДІННЯ (зміна кута нахилу) регулюється таким чином, щоб знайти зручне положення людини щодо нахилу спинки. Регулювання зокрема розрахована на роботу в напівлежачому положенні, оскільки при правильному нахилі виключає концентрацію крові в тазостегнової частини тіла і ногах.

Крісло IT-керівника NEFIL передбачає єдиний важіль управління стандартними ергономічними регулюваннями (налаштування висоти, нахилу і режиму гойдання і глибини сидіння). Згідно з опитуваннями виробника, дане рішення - одне з найбільш шанованих покупцями властивостей. Адже комфорт завжди під рукою.

ОСОБЛИВОСТІ

 • інструкція користувача доступна в паперовому та CD варіаціях (наявність диска під сидінням крісла свідчить про оригінальну якість товару);
 • 97% використаних матеріалів підлягають вторинній переробці, тому флагманське крісло керівника називають екологічно доцільним інструментом сидячої роботи;
 • не дивлячись на солідну вагу крісла, уретанові колеса на алюмінієвій хрестовині безпечні для будь-якого виду покриття підлоги.

Сертифікати: Greenguard Air Quality Certification, EN 1335-2: 2009 EN 1335-3: 2009 та ін.

РЕЗЮМЕ

Працюючи не перший рік з комп'ютерними кріслами, маємо підстави стверджувати: модель NEFIL відповіла нашим 4 критеріям. Техніка виконання, надійність матеріалів, якість механізмів та органічність дизайну заслуговують найвищої оцінки. Залишилося визначити, наскільки комфортно вам сидіти. Але зробити цього ми не можемо. Що можемо, так це запросити вас до виставкового залу на тестування.

Приїжджайте, кожен заслуговує свій NEFIL. 

Детальніше про товар

Максимальне навантаження
150 кг
Матеріал оббивки
Сітка
Регулювання
Висота крісла
Висота поперекової опори
Глибина сидіння
Жорсткість гойдання
Кут нахилу сидіння
Фіксація нахилу спинки
Основа
Алюміній
Колір
Зелений
Чорний
Країна-виробник
Шотландія
Гарантія
5 років

Вкладення

Відгуки (0)

Немає відгуків
Product added to wishlist
Товар додан до порівняння