Крісло NEFIL LUXURY Mesh ергономічне, зелене

Крісло NEFIL LUXURY Mesh ергономічне, зелене
Крісло NEFIL LUXURY Mesh ергономічне, зелене
Крісло NEFIL LUXURY Mesh ергономічне, зелене
Крісло NEFIL LUXURY Mesh ергономічне, зелене
Крісло NEFIL LUXURY Mesh ергономічне, зелене
Крісло NEFIL LUXURY Mesh ергономічне, зелене
Крісло NEFIL LUXURY Mesh ергономічне, зелене
Крісло NEFIL LUXURY Mesh ергономічне, зелене
Крісло NEFIL LUXURY Mesh ергономічне, зелене
Крісло NEFIL LUXURY Mesh ергономічне, зелене
У шоурумi
23 000 ₴

Країна: Шотландія. Основа: алюміній. Сітка: нейлон, бавовна, 100 тис. циклів. Класс: hi end. Регулювання: висота крісла, глибина та кут нахилу сидіння, висота спинки, фіксація в 5 положеннях, жорсткість гойдання. Підлокітники 4D. Підголівник: 2D. Навантаження: 150 кг, 24/7. Гарантія: 5 років. 

КУПИТИ КРІСЛО КОМП'ЮТЕРНЕ NEFIL LUXURY MESH ЕРГОНОМІЧНЕ 

Perfect mix of ergonomics and elegance.

Благородні матеріали, ергономічний комфорт та бездоганний дизайн - три причини, чому крісло NEFIL потрапило в перелік топових робочих крісел hi-end класуу. 

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ флагманської моделі

Вперше модель NEFIL привезли на міжнародну виставку в 2008 році. З тих пір, робоче крісло користується попитом серед IT-фахівців, брокерів та творчої веб-еліти. Так, лише в період з 2008 по 2010 рік, Comfort Seating реалізував більш ніж 200 000 штук. Згодом же, дизайнери та інженери вдосконалили комп'ютерне крісло, що істотно вплинуло на зростання його популярності. З 2011 року в другому поколінні NEFIL отримало приставку LUXURY і потрапило в елітний сегмент товарів COMFORT SEATING, залишаючись при цьому однією з найбільш затребуваних моделей для тривалої роботи з комп'ютером.

ДИЗАЙН ТА МАТЕРІАЛИ

Comfort Seating не економили на матеріалах, що помітно з першого погляду на поліровані алюмінієві основи. Окрім приголомшливого естетичного враження - вилитий метал є також і гарантією міцності. Те ж стосується і сітки, яка пройшла випробування на 100 000 циклів і має в декілька варіантів яскравих та базових відтінків. На практиці, використані матеріали експлуатуються без втрати зовнішніх дефектів не менше 8-ми років. В цілому ж, крісло розраховане на експлуатацію 24/7 протягом 10 років.

Дизайн крісла універсальний для більшості сучасних робочих приміщень та просторів. Тому, NEFIL однаково доречний в кабінетах модерн, смарт-фндастріал, інтер'єрах мінімалізму, хай-тек і лофт. Якщо шкіряні моделі гармонійно виглядають і в класичних кабінетах, тоді сітчасті крісла більш природні в урбаністичних приміщеннях. 

МЕХАНІЗМИ ТА ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Кілька разів модель крісла NEFIL «копіювали» інші виробники. Але нікому не вдалося досягти того рівня адаптації до рухів сидячої людини і легкості в управлінні. Чому? Тому що модель розробляли два роки, не економлячи на зарплатах інженерів, на вбудованих механізмах, на консультаціях ортопедів та праці дизайнерів. Таємниця успіху Комфорт Сітінг - в людському відношенні до покупця. Адже модель, котра претендує на звання найкращого ергономічного крісла вимагає максимальних та кропітливих зусиль. Виробник не пошкодував на них коштів і часу.

Крісло враховує наступні налаштування hi-end класу:

 1.        ВИСОТА СИДІННЯ (газ-ліфт).
 2.        ПІДЛОКІТНИКИ з 4D регулюванням для комфортної роботи з комп'ютером без навантаження на передпліччя і синдрому зап'ястного каналу. Встановлено підлокітники також на монолітні основи.
 3.        Максимальний нахил спинки (аж до лежачого положення) з урахуванням кількох точок фіксації. Хід синхромеханізма плавний, безшумний. Режим вільного гойдання ознаменували SMART MOTION, завдяки гнучкому з'єднанню верхньої і нижньої конструкції спинки і шарнірному з'єднанню рами спинки з основою.
 4.        Жорсткость гойдання регулюється компактної рукояткою, в залежності від ваги. Ергобаланс між силою гойдання та вагою забезпечує правильну реакцію на зміну рухів і стимулює динамічний режим роботи.
 5.        Підголівник, регульований по висоті і куту нахилу.
 6.        Поперекова підтримка для формування анатомічно правильного дугообразного положення хребта. Поперекова опора регулюється по висоті відносно вашого зросту.
 7.        СИДІННЯ-СЛАЙДЕР. Глибина сидіння налаштовується по довжині ніг, щоб забезпечити правильну посадку без тиску на колінну частину - коли стиснений кулак поміщається між краєм сидіння з внутрішньою частиною коліна.
 8.        НАХИЛ СИДІННЯ регулюється таким чином, щоб знайти зручне положення людини щодо нахилу спинки. Регулювання зокрема розраховане на роботу в напівлежачому положенні, оскільки при правильному нахилі виключає концентрацію крові в тазостегнової частини тіла і ногах.

Крісло IT керівника NEFIL має єдиний важіль управління стандартними ергономічними регулюваннями (налаштуваннями висоти, нахилу і режиму гойдання та глибини сидіння). Згідно з опитуваннями виробника, дане рішення - одне з найбільш шанованих покупцями властивостей. Адже комфорт завжди під рукою.

ОСОБЛИВОСТІ

 • Інструкція користувача доступна в паперовому та CD варіаціях. Наявність диска під сидінням крісла свідчить про оригінальній якості товару.
 • 97% використаних матеріалів підлягають вторинній обробці, тому флагманське крісло керівника є також і екологічно доцільним рішенням для сидячої роботи.
 • Не дивлячись на солідну вагу крісла, уретанові колеса безпечні для будь-якого виду покриття підлоги.
 • Сертифікати: Greenguard Air Quality Certification, EN 1335-2: 2009 EN 1335-3: 2009 і ін.

РЕЗЮМЕ

Обираючи моделі комп'ютерних крісел для прямого імпорту, ми керуємося наступними показниками: техніка виконання, міцність матеріалів, якість серйозних механізмів і органічність дизайну. Модель робочого крісла NEFIL бездоганна по відношенню до них. Залишилося визначити, наскільки комфортно та зручно буде в ньому вам. Але цього зробити ми вже не зможемо. Що можливо, так це запросити вас до виставкового залу на тестування.

Приїжджайте, кожен заслуговує свій NEFIL.

Максимальне навантаження
150 кг
Матеріал оббивки
Сітка
Регулювання
Висота крісла
Висота поперекової опори
Глибина сидіння
Жорсткість гойдання
Кут нахилу сидіння
Фіксація нахилу спинки
Основа
Алюміній
Колір
Зелений
Країна-виробник
Шотландія
Гарантія
5 років

Немає відгуків
Product added to wishlist
Товар додан до порівняння