LD SEATING В УКРАЇНІ - KRESLALUX СТАВ ІМПОРТЕРОМ ЧЕСЬКОГО ВИРОБНИКА

Ергономічні крісла LD Seating - продукція чеського виробника, що регулярно отримує RED DOT та інші нагороди сфери дизайну і ергономіки. Розповідаємо про історію фабрики, що стала зразковим, еталонним виробником, а також про найцікавіші європейські офісні крісла з його асортименту.

Read more
0 comments
2 views

АНГЛІЙСЬКЕ КРІСЛО TORASEN ORTHOPAEDICA В УКРАЇНІ – ЧИМ ВРАЖАЄ НОВЕ ЕРГОНОМІЧНЕ КРІСЛО

Цього року в нашому асортименті з'явилися крісла британського виробника з унікальними регулюваннями кута нахилу спинки та кута нахилу сидіння - ергономічні крісла Orthopaedica (Torasen, The Senator Group). Розпвідаємо, чим ще вони цікаві і чому їх якість бездоганна.

Read more
0 comments
10 views

KRESLALUX СТАВ ІМПОРТЕРОМ PEDRALI - ОГЛЯД НАЙБІЛЬШОГО ІТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА СТІЛЬЦІВ, КРІСЕЛ ТА МЕБЛІВ

Виробник PEDRALI відомий масштабом асортименту, де кожен продукт маркується 100% Made in Italy та відповідає закладеним в нього критеріям. На 85000 кв метрів фабрики 24/7 працюють роботизовані системи, що допомагають створювати дизайнерську колекцію, яка налічує сотні форм. Зважаючи на це, ми щасливі повідомити - в 2024 році Kreslalux став офіційним імпортером потужного підприємства, що виросло з невеликої італійської майстерні. 

Read more
Петро Соловій
0 comments
120 views

Кращі німецькі ергономічні крісла виробника SEDUS - вперше в Україні

В 2023 році ми стали імпортером німецького виробника з історією в понад 150 років. Це велика, потужна та впізнавана фабрика SEDUS, що створює одні з кращих ергономічних крісел в Європі. Зараз перші моделі вже можна тестувати та купувати в Україні - розповідаємо, чому вони варті уваги.

Read more
Кріслалюкс
0 comments
186 views

НАЙКРАЩІ ЕРГОНОМІЧНІ КРІСЛА 2023 РОКУ - ОГЛЯД НОВИНОК ТА ПОПУЛЯРНИХ МОДЕЛЕЙ

Протягом останнього року в нашому асортименті найкращих ергономічних крісел світу з'явилася низка новинок. Серед них німецькі крісла ROVO, оновлена лінія крісел ERGOHUMAN 2, американські крісла HUMANSCALE та інші. Тому попередня стаття з підбіркою втрачає свою актуальність і ми з радістю познайомимо вас з новим списком найбільш якісних та цікавих ергономічних крісел, який буде оновлюватися з появою нових моделей.

Read more
0 comments
899 views

НОВИЙ МАГАЗИН ЕРГОНОМІЧНИХ ОФІСНИХ КРІСЕЛ У ЛЬВОВІ – МИ ВІДКРИЛИ ПАРТНЕРСЬКИЙ ШОУРУМ

Ми відкрили партнерський шоурум ергономічних крісел у Львові. Чекаємо вас на тест-драйв крісел в ТЦ «Три Слони». І нагадуємо, що для постійної роботи сидячи, крісло варто обирати тільки шляхом особистої примірки. Який вибір пропонує магазин і на які критерії орієнтуватися купуючи крісло - читайте в статті.

Read more
Кріслалюкс
0 comments
918 views

ВИРОБНИК DUOREST В АСОРТИМЕНТІ КРІСЛА ЛЮКС - МИ ПРИВЕЗЛИ КРІСЛА З УНІКАЛЬНОЮ ОРТОПЕДИЧНОЮ СПИНКОЮ

В січні 2023 року ми доповнили асортимент ергономічними кріслами DUOREST. Зустрічайте унікальні ортопедичні крісла для дорослих, а також серію дитячих крісел Milky, регулювання якого дозволяють йому рости разом з вашою дитиною. Ви впізнаєте їх за характерною спинкою, складеною з двох частин. 

Read more
Петро Соловій
0 comments
498 views

НІМЕЦЬКІ ОФІСНІ ЕРГОНОМІЧНІ КРІСЛА ROVO В АСОТИМЕНТІ ПРЯМОГО ІМПОРТУ KRESLALUX

Вперше в Україні - бездоганні офісні ергономічні крісла ROVO з унікальною технологію руху. Тут, найомимо з моделями та історією німецького виробника. Серед найцікавіших крісел-новинок виставкового залу - посилене крісло (до 180 кг) ROVO SUMO, а також крісло з унікальною технологією руху ROVO R22 Ergo Balance.

Read more
0 comments
151 views

KRESLALUX – ОФІЦІЙНИЙ ІМПОРТЕР ВИРОБНИКА LD SEATING В УКРАЇНІ

Восени 2023 ми приїхали до чеського виробника ергономічних крісел LD Seating. Тут ділимося враженнями про те, що розповідає нам історія бренду та чому крісла LD Seating отримують нагороди RED DOT та інші нагороди. А також поспішаємо з новиною, KRESLALUX - тепер офіційний імпортер LD SEATING в Україні!

Read more
Петро Соловій
0 comments
584 views

ЯК КРІСЛА ПЕРСОНАЛУ ВИЗНАЧАЮТЬ ОБЛИЧЧЯ КОМПАНІЇ АБО НАВІЩО ВИ ЗРИВАЄТЕ СПИНИ КОЛЕГАМ

Read more
0 comments
925 views
Product added to wishlist
Товар додан до порівняння