НАЙКРАЩІ ЕРГОНОМІЧНІ КРІСЛА 2023 РОКУ - ОГЛЯД НОВИНОК ТА ПОПУЛЯРНИХ МОДЕЛЕЙ

Протягом останнього року в нашому асортименті найкращих ергономічних крісел світу з'явилася низка новинок. Серед них німецькі крісла ROVO, оновлена лінія крісел ERGOHUMAN 2, американські крісла HUMANSCALE та інші. Тому попередня стаття з підбіркою втрачає свою актуальність і ми з радістю познайомимо вас з новим списком найбільш якісних та цікавих ергономічних крісел, який буде оновлюватися з появою нових моделей.

Read more
0 comments
299 views

НОВИЙ МАГАЗИН ЕРГОНОМІЧНИХ ОФІСНИХ КРІСЕЛ У ЛЬВОВІ – МИ ВІДКРИЛИ ПАРТНЕРСЬКИЙ ШОУРУМ

Ми відкрили партнерський шоурум ергономічних крісел у Львові. Чекаємо вас на тест-драйв крісел в ТЦ «Три Слони». І нагадуємо, що для постійної роботи сидячи, крісло варто обирати тільки шляхом особистої примірки. Який вибір пропонує магазин і на які критерії орієнтуватися купуючи крісло - читайте в статті.

Read more
Кріслалюкс
0 comments
489 views

ВИРОБНИК DUOREST В АСОРТИМЕНТІ КРІСЛА ЛЮКС - МИ ПРИВЕЗЛИ КРІСЛА З УНІКАЛЬНОЮ ОРТОПЕДИЧНОЮ СПИНКОЮ

В січні 2023 року ми доповнили асортимент ергономічними кріслами DUOREST. Зустрічайте унікальні ортопедичні крісла для дорослих, а також серію дитячих крісел Milky, регулювання якого дозволяють йому рости разом з вашою дитиною. Ви впізнаєте їх за характерною спинкою, складеною з двох частин. 

Read more
Петро Соловій
0 comments
235 views

KRESLALUX – ОФІЦІЙНИЙ ІМПОРТЕР ВИРОБНИКА LD SEATING В УКРАЇНІ

Восени 2023 ми приїхали до чеського виробника ергономічних крісел LD Seating. Тут ділимося враженнями про те, що розповідає нам історія бренду та чому крісла LD Seating отримують нагороди RED DOT та інші нагороди. А також поспішаємо з новиною, KRESLALUX - тепер офіційний імпортер LD SEATING в Україні!

Read more
Петро Соловій
0 comments
36 views

ЯК КРІСЛА ПЕРСОНАЛУ ВИЗНАЧАЮТЬ ОБЛИЧЧЯ КОМПАНІЇ АБО НАВІЩО ВИ ЗРИВАЄТЕ СПИНИ КОЛЕГАМ

Read more
0 comments
846 views

ЯК ПРАВИЛЬНО СИДІТИ ЗА КОМП'ЮТЕРОМ, ЯКЩО ПОТРІБНО ДОВГО І З НАТХНЕННЯМ

В епоху діджитал ми автоматизували конвенціональну механічну роботу і маємо більше часу для креативної праці та сміливих мрій. Так, зі стилем роботи змінилося і уявлення про робоче місце. Але як сісти зручно, як відрегулювати крісло, що таке low-seat і для якого типу праці він потрібен. Розбираємося з точки зору японської ергономіки.

Read more
Соловій Іванна
0 comments
3617 views

КРІСЛА ЛЮКС - ОФІЦІЙНИЙ АВТОРИЗОВАНИЙ ДИСТРИБЮТОР OKAMURA CORPORATION (ЯПОНІЯ) В УКРАЇНІ

Ділимося враженнями від виробника з 80-річним досвідом. А ще новими можливостями, які отримає споживач від прямого імпорту з Японії.

Read more
0 comments
870 views

ЩО ТАКЕ ЕРГОНОМІЧНЕ КРІСЛО ТА ЯК ЙОГО ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ

Як не розгубитися у виборі комп'ютерних крісел, на котрі характеристики звертати увагу та чому їх необхідно тестувати - зібрали перелік порад для тих, хто заплутався в ергономічних, ортопедичних та анатомічних термінах

Read more
0 comments
5472 views

КРІСЛА ЛЮКС - ОФІЦІЙНИЙ ІМПОРТЕР ТА АВТОРИЗОВАНИЙ ДИЛЕР ВИРОБНИКА ЕРГОНОМІЧНИХ КРІСЕЛ COMFORT SEATING

Лінія крісел Ergohuman виробника Comfort вже більше 10 ркоів як в топових ІТ-кріслах світу. Розповідаємо, чому ми вирішили їх возити та що вам гарантує прямий імпорт ергономічних крісел.

Read more
0 comments
775 views
Product added to wishlist
Товар додан до порівняння