В січні 2023 року ми привезли крісла DUOREST в Україну. В асортименті вже доступні три моделі крісел для дорослих (Alpha, Gold, D2), а також лінія дитячих крісел Milky, запасу регулювання яких вистачить з першого класу дитини до щонайменше 9-ого. Це крісла, котрі одразу привертають увагу своєю характерною ознакою - розділеною на дві частини спинкою. Проте, дізнавшись більше про теорію сидіння від виробника, ви також переконаєтеся, що не тільки в ній полягають переваги. Це крісло, що працює комплексно, з якісним механізмом нахилу, з конструкцією, що спонукає і не обмежує природні рухи вашого хребта.

Отже, що пропонує Duorest і про яку концепцію сидіння йде мова.

DUOREST – культові корейські офісні крісла з німецькою технологією

Компанію Duorest створили в 1987 році. Через два роки, в 1989-му, Доктор Матіас Брюніг, німецький професор фізики, винайшов нову технологію. Вона здійснила революцію в ергономіці роботи сидячи і нею ж з того часу облаштоване кожне крісло виробника. В 2000-му році крісла були сертифіковані згідно міжнародного стандарту ISO9001 / 14001 Certification (KSA). Зараз виробник візуально впізнаваний в світі і налагодив партнерство з близько 150 дилерів в різних країнах, в тому числі і з нами як імпортером – вперше на українському ринку.


Кожне крісло Duorest гарантує вам здорову та комфортну роботу сидячи, а також довготривалу якість матеріалів, що підтверджують сертифікати та міжнародні нагороди продукції. 

  ТЕОРІЯ АКТИВНОГО СИДІННЯ DUOREST - БУДЬ-ЯКИЙ РУХ ГОДУЄ МОЗОК КИСНЕМ І РЯТУЄ НАШУ СПИНУ  

Більшість з нас проводять сидячи час не тільки на роботі. В статтях ми неодноразово разом з лікарями розглядали, як це впливає на якість життя - здоров'я спини, органів малого тазу, ментальне здоров'я. Про це все можна почитати окремо.

Зараз нагадаємо: не просто саме крісло, а лише звичка постійно рухатися - позбавляє нас від жахливих наслідків сидіння. Також вона допомагає продуктивніше мислити, швидше опрацьовувати велику кількість інформації. Всі виробники професійних крісел враховують цей факт. В результаті - облаштовують моделі тими механізмами і технологіями, що дозволяють працювати ергономічно (безпечно, комфотно, ефективно). Виробник Duorest - не виняток. 


 1. НАВІТЬ НАЙМЕНШИЙ РУХ В ОФІСНОМУ КРІСЛІ – ГОДУЄ МОЗОК І ДОЗВОЛЯЄ ПРАЦЮВАТИ КРАЩЕ !!

  Сидячи, ми напружуємо зовсім невелику кількість м'язів. В цей час відпочиває наша серцево-судинна сиистема, оскільки в неї вже немає потреби качати кров з тією ж інтенсивністю, яка потрібна під час руху. Тоді як з кожним рухом, ми підвищуємо, активізовуємо цю інтенсивність. Таким чином, ми пришвидшуємо кровообіг до працюючих в цей момент груп м'язів і найважливіше - до головного мозку. Під час руху - всі процеси головного мозку стають активніше. Звісно, зміну положення в кріслі чи гойдання не порівняти з розминкою і прогулянкою, проте вони рятують тоді, коли на інше банально немає часу. Наприклад, під час виконання робочих завдань з комп'ютером. 2. РОЗВОЄНА СПИНКА КРІСЕЛ СТВОРЮЄ МАСАЖНИЙ ЕФЕКТ, ЧИМ ЗМЕНШУЄ ВТОМУ ВІД СИДІННЯ

  Подвійна спинка офісних крісел DUOREST® патентована виробником. Вона підтримує та контролює спину, зменшує тиск на хребет, в порівнянні з простими спинками дешевих стільців. Спеціальна конструкція розподіляє тиск ліворуч і праворуч м’язів спини і назвали її DUOREST® split-back. Також вона здійснює масажний ефект на всю мускулатуру, щоб ви менше втомлювалися від постійного сидіння. Згідно рецензій неврологів, досвід на ергономічному кріслі DUOREST® еквівалентний міорелаксаційній терапії. Щоб зрозуміти переваги та вплив цього ефекту, важливо враховувати фізіологічну будову вашого тіла та консультуватися з лікарем, в разі діагностованих проблем зі спиною. 3. ОРТОПЕДИЧНИЙ ЕФЕКТ ТА АДАПТИВНА ДИНАМІКА СПИНКИ - ВАЖЛИВІ ЩОБ УНИКНУТИ СТАТИЧНОГО СТРЕСУ

  Описана вище унікальна система роздвоєної спинки DUOREST® split-back об'єднана спеціальною 3-D рухомою гумою. Завдяки такій в міру гнучкій конструкції, спинка повертається, відповідно до ваших природніх рухів хребта (це інтуїтивні рухи, контроль постави при цьому не втрачається). Сама конструкція побудована так, щоб трішки підняти, витягнути вашу талію. В цьому полягає інший ефект - ефект ортопедичного корсету. Він також приводить до зменшення тиску на поперекові хребці на 30-50%, згідно досліджень виробника. Проте, незважаючи на динаміку та адаптивність спинки, ви маєте стабільну опору для спини, не втрачаєте відчуття тіла в просторі. 

Зверніть увагу: незважаючи на міжнародні патенти, ортопедичний ефект та популярність виробника, якщо у вас є певні діагностовані проблеми зі здоров'ям спини - керуйтеся у виборі консультацією лікаря, а не описами з магазину чи чужими відгуками. 

ЯКІ САМЕ МОДЕЛІ DUOREST ЗАРАЗ В НАЯВНОСТІ

Особливості представлених ортопедичних крісел Duorest

 • Всі офісні крісла Duorest створені за однією концепцією. Стандартний набір функцій включає можливість регулювати глибину сидіння, висоту сидіння, змінювати кут нахилу спинки відносно сидіння, фіксувати його, або працювати в динамічному режимі гойдання.
 • Моделі облаштовані регульованими підлокітниками та анатомічно правильним регульованим підголівником.  
 • Кожне крісло Duorest сприяє активній роботі сидячи, не фіксує вас в статиці.
 • В моделях передбачені регулювання спинки за висотою та глибиною, щоб підлаштувати її відповідно до параметрів користувача. 
 • Гарантійне обслуговування крісел здійснюється протягом 3 років, проте запас їх експлуатації при дотриманні рекомендацій щодо використання і максимального навантаження - складає 10 років. 
 • Крісла доступні під замовлення в різних варіантах кольорів тканинної оббивки - уточнюйте наявність потрібного кольору на складі. 

Перелік моделей виробника в магазині

Станом на початок 2023 року серед асортименту виробника доступні чотири крісла в різних кольорах. Ми плануємо підтримувати їх запас на складі і за можливості, звісно, привозити інші моделі. 

 • Duorest Alpha.
 • Duorest Gold.
 • Duorest D2.
 • Duorest Milky.

   

ДЕ ТЕСТУВАТИ ТА ПРИДБАТИ ЕРГОНОМІЧНІ КРІСЛА DUOREST В УКРАЇНІ 

Ми завжди повторюємо, що вибір якісного комп'ютерного чи офісного крісла - індивідуальний процес. Якщо ви плануєте сидіти в ньому кожного робочого дня - не купуйте навмання. Вивчайте сертифікати виробників, приїжджайте в виставкові зали перевірити особисто, чи зручно буде вам сидіти. Щоб дізнатися, де тестувати та купити крісла Duorest - будь ласка, телефонуйте або пишіть нам, ми уточнимо найближчу до вас адресу та актуальний графік роботи.