Раніше ми писали про найкращі ергономічні кріслах в світі з вічними заводськими механізмами і бюджетом 500-1000 $. Але час розширити вибір.

Бюджетними ми називаємо крісла з таким же ергономічним контролем постави як у дорогих крісел, але зі зниженою ціною за рахунок простих матеріалів в конструкції. Наприклад, чорного пластику та вінілу, фанерних основ - замість алюмінієвих елементів. Такі крісла ще називають технічними. Профільні компанії створюють їх для масштабних замовлень і пропонують хорошу корпоративну ціну, зберігаючи при цьому рівень якості. Знайти їх важко - не всі бюджетні крісла розміщені навіть в каталогах. Тому, ми зібрали їх в один список і виставили в виставковому залі.

Які моделі отримали найкращі відгуки за рівнем комфорту і міцності? Представляємо ТОП 5 бюджетних ергономічних крісел:

1. КРІСЛО ENJOY BUDGET З УНІВЕРСАЛЬНОЮ СПИНКОЮ (7000 ГРН, ШОТЛАНДІЯ, COMFORT)

Це хіт, топ наших продаж комп'ютерних крісел. Його ми імпортуємо окремо, в чорному і сірому кольорі. А також з кольоровою салатовою та синьою сітчастою спинкою. Його обирають IT-компанії і найчастіше забирають на тест-драйв відвідувачі шоурума.

Чому? Вся справа в спинці ергономічного крісла. Вона точно така ж, як в комп'ютерному кріслі ENJOY ELITE з просунутим механізмом. Спинка крісла анатомічно правильна і контролює поставу вираженим вигином в попереку. Вона виготовлена з дорогої 3D-сітки і регулюється за 5 положеннями по висоті, за рахунок чого крісло зручне для людей різного зросту. Регулюється також підголівник по висоті і куту нахилу, підлокітники по висоті і висота самого крісла. Механізм облаштований стандартний, з можливістю гойдання та фіксації в певному нахилі. Сила гойдання регулюється під вагу. Ви без проблем зможете натягнути або послабити пружину, знайти свій ергобаланс і працювати, трішки погойдуючись, розвантажуючи тим самим спину.

2. КРІСЛО ERGO CHAIR 2 З МІНУСОВИМ КУТОМ НАХИЛУ (8200 ГРН, КИТАЙ, TM KRESLALUX)

Це комп'ютерне крісло з найкращим із механізмів DONATI і максимальною кількістю регулювань, які ми тільки зустрічали в моделях до 10000 грн. Його можна налаштовувати за кутом сидіння, глибиною сидіння, по нахилу спинки, висоті поперечної підтримки, жорсткості механізму гойдання і кутах підлокітника.

Величезний плюс моделі також в тому, що крісло найглибше з усіх ТОП бюджетних крісел. Також, в ньому врахувана можливість мінусового кута нахилу спинки - коли ви працюєте під нахилом менше ніж 90 градусів. Подібне налаштування використовують, якщо специфіка роботи включає письмову роботу чи потрібно оперативно ввести багато даних. Закінчивши з оперативними завданнями, крісло знову налаштовують на «креативний» режим - відключають мінусовій кут і працюють в розслабленому відхиленому положенні.

3. КРІСЛО IN-POINT ЗІ СПИНКОЮ ЯК У AERON ТА ПЛАСТИКОМ ЯК У ЯПОНЦІВ (9200 ГРН, КИТАЙ, TM KRESLALUX)

IN-POINT - крісла нашої торгової марки. Ми самі обирали пластик, італійський механізм DONATI в основу, широку спинку з вираженою опорою попереку і приємним на дотик пластиком в конструкції. Його вінілова хрестовина пройшла точно такі ж випробування на 120 кг навантаження як і алюмінієві моделі. Крісло ніби зібрало все найкраще, що ми зустрічали на ринку, але в простому і зрозумілому вигляді. На них найчастіше звертають увагу дизайнери та закупівельники. З додаткових регулювань, окрім висоти, жорсткості гойдання і можливості фіксації крісла в нахилі також додали слайдер сидіння для регулювання його глибини. Висота попереку регулюється, але з невеликим кроком в 7 см.

4. КРІСЛО ENJOY CLASSIC З АЛЮМІНІЄВОЮ ОСНОВОЮ (11000 ГРН, ШОТЛАНДІЯ, COMFORT)

Крісло ENJOY CLASSIC - це поліпшена модифікація першої моделі з нашого ТОП СПИСКУ недорогих крісел. Якщо в кріслі ENJOY BUDGET основу сидіння зроблено з фанери (дерева), а оббивка виконана з тканини - то тут вже вилита алюмінієва база і використана дорога сітка в оббивці. Але механізм все ще стандартний, без відомого єдиного важеля управління для всіх регулювань виробника COMFORT. Що стосується матеріалів, дерево ніколи не забезпечить вічну експлуатацію, тому що стирається вже після 5-7 років роботи на кріслі і вимагає заміни сидіння. Метал же в цьому випадку зносити важко. Як і сітка, яка пройшла випробування на мінімум 10 років запасу міцності. Підрахувавши, скільки років ви зможете пропрацювати на одному комп'ютерному кріслі виходить, що ENJOY CLASSIC - найбільш економний варіант з усього переліку топ крісел, хоча і коштує дорожче інших чотирьох моделей.

5. КРІСЛО NO NAME ДЛЯ ОПЕРАТОРА (6600 ГРН, ІТАЛІЯ, SITLAND)

Це недорога красива модель крісла першої італійської фабрики офісних крісел SITLAND. Вони акуратні і відмінно прослужать як крісла оператора або робоче крісла для дому, коли сидіти потрібно максимум 4-5 години. Модель облаштували механізмом DONATI. В кріслі регулюється висота, жорсткість гойдання, висота попереку, а також є можливість зафіксувати крісло в нахилі. З усього списку ТОП бюджетних крісел, крісло NO NAME нам найбільше подобається на вигляд. Наприклад, як цільове крісло для колл-центру.

Розуміємо, що вибору потрібно ще більше. Але ми працюємо. А вас запрошуємо тестувати все крісла особисто. Довіряйте в першу чергу власним відчуттям, а не чужим відгуками та рецензіями. Посидите - зрозумієте. Головне ж знати, куди йти, чи не так? Дізнавайтеся в менеджерів адрес найближчого місця, де можна потестувати моделі.